Beyoncé'nin Balmumundan Dramı

Beyoncé geçen gün ikizlerini, hamilelik pozlarının devamı niteliğinde güllü dallı Latin Meryem Ana konseptinde tanıttı. Ortalığı birbirine sokan bu kare sayesinde, daha kime benzedikleri hakkında ser verip sır vermeyen ikizlerden (bakalım bu sefer de Jaz

beyonce ikizlerle foto

Beyoncé geçen gün ikizlerini, hamilelik pozlarının devamı niteliğinde güllü dallı Latin Meryem Ana konseptinde tanıttı. Ortalığı birbirine sokan bu kare sayesinde, daha kime benzedikleri hakkında ser verip sır vermeyen ikizlerden (bakalım bu sefer de Jaz Z’nin güzel genleri baskın çıkacak mı?) birinin adının Rumi olduğunu öğrendik.

Sonra Beyoncé’nin 2016 yılının en çok kazanan sanatçısı olduğunun bilgisi ulaştı. En çok satılan kadın sanatçı değil dikkat ederseniz, kadın ve erkek tüm sanatçıların toplamında en çok kazanan.

Derken dün başka bir tartışmalı konunun (konu) mankeni olarak buldu kendini Beyoncé. Hem de balmumundan. Balmumu heykellerin efsanevi adresi Madame Tussauds’nun son Beyoncé heykeli çok açık renk gelmiş misafirlere. Hatta Twitter’da yayılan bir fotoğraf nedeni ile Tussauds Müzesi 2 sene önce Oscar ödüllerinin benzeri bir linçe layık görüldü hashtag #TussaudsSoWhite. Bu arada tipi de daha çok Shakira’yı andırmış sanki.

beyonce bal mumu 5

Konu eğlenceli geldiği için Google’da biraz görsellerine bakayım dedim. Beyaz falan, yine en iyi Beyoncé balmumu denemesi buymuş. Bakın bir de neler var.

beyonce bal mumu 2 beyonce bal mumu 3 beyonce bal mumu 4

NEW YORK - JUNE 23: A waxwork model of singer Beyonce on display at the "Beyonce: Beyond the Red Carpet auction presented by Beyonce and her mother Tina Knowles along with House of Dereon to benefit the VH1 Save The Music Foundation. The exhibition will showcase 18-24 costumes worn by Beyonce chronicling her film, television and video appearances. (Photo by Frank Micelotta/Getty Images)

Madame Tussauds yetkilileri, sosyal medyadaki Beyoncé’nin cebren ve hile ile beyazlatılma iddialarına suçu yanlış ışıklandırmaya atarak cevap vermiş. Bu arada favoriniz hangisi? Benim için açık ara yakasında isim iğnesi bulunan versiyon önde koşuyor.

çağla bingöl